Семінар “Як побудувати успішне професійне майбутнє?”

Уваги  здобувачів 11 березня 2020 року було проведено семінар “Як побудувати успішне професійне майбутнє?”

Запрошені гості:

- Провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайоного центур зайнятості Юлія Костенко

- Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги  Бердянського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, випускниця магістратури  юридичного факультету БУМІБ у 2017 році Донцова Вікторія.

В ході проведення семінару були розглянуті питання: стан ринку праці, актуальні вакансії в нашому регіоні, переваги легального працевлаштування в Україні, негативні наслідки нелегального працевлаштування.

Спеціалісти підготували для студентів цікаві відеороліки “5 порад для  працевлащтування”; “Як скласти ефективне резюме”.

Майбутні випускники університету почули важливу для себе інформацію: правники, маркетологи, економісти та менеджери, а це ті спеціальності, які забезпечує БУМІБ, користуються попитом у роботодавців. Зараз є багато вакансій в центрі зайнятості саме на ці професії.