Відкрите заняття до 23-ї річниці Конституції України

В ТОВ “Бердянський університет менеджменту і бізнесу”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2019р. № 287 “Про відзначення 23-ї річниці Конституції України” та п. 6 Плану обласних заходів щодо підготовки та відзначення 23-ї річниці Конституції України, було проведено відкрите заняття із здобувачами університету та економіко-правового коледжу, в ході якого було роз`яснено значення норм Основного Закону держави, зокрема, щодо стратегічного курсу на набуття полноправного членства України в Європейському Союзі та організації Пінічноатлантичного договору.