Інформація від міністра освіти

03.03.2021

[Переслано из Сергій Шкарлет]
Цьогоріч плануємо запустити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти. Це необхідний елемент для аналізу та схвалення подальших рішень щодо розвитку системи вищої освіти України. Окрім того, показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування ЗВО.

Студентка-чемпіонка нашого коледжу.

03.03.2021

20.02.2021 пройшов регіональний турнір "Відкритий Чемпіонат Харківської області з Шотокан карате-до С.К.І.Ф. 2021".
Студентка 2 курсу економіко-правничого фахового коледжу , Братанова Анастасія (СК «Zanshin») зайняла 2 місце КАТА та 3 місце КАРАТЕ.
У турнірі брали участь близько 20-ти команд з різних міст України: Харкова, Запоріжжя, Києва та Бердянська.
ВІТАЄМО нашу спортсменку з перемогою!

Урочисте засідання наукового гуртка

02.03.2021

В рамках наукового гуртка “У світі економіки і фінансів” 26.02.2021 року відбулося урочисте засідання за підтримки Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети “Все про бухгалтерський облік”. Засідання було присвячене нагородженню почесними грамотами здобувачів освіти за сумлінне навчання, активну життєву позицію та цілеспрямованість.

УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

День народження Лесі Українки

02.03.2021
25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки, яка з голосу свого покоління перетворилася на символ всієї української нації.
Її тексти актуальні й сьогодні, а сила духу й далі надихає молоді покоління українців.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

28.02.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНОЇ, НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

25.02.2021 року в режимі он-лайн на платформі Googl Meet відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи, в якому прийняли участь заступник директора коледжу з НМР Добренко Інна та методист Біла Наталія.

До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021

28.02.2021

До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року лишився тиждень – вона триватиме до 5 березня. До цього ж дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника ЗНО виявлено помилку.

Співпраця зі стейкхолдерами

25.02.2021

Нетворкінг на тему «Аналіз бюджету малого бізнесу»

У межах співпраці ТОВ «БУМІБ» з БФ «Каритас Запоріжжя» продовжується реалізація проекту з розвитку підприємництва та самозайнятості населення. Тому була запущена серія тематичних нетворкінгів з бізнесової тематики.

Засідання Вченої ради університету

25.02.2021

24.02.2021 р. відбулося засідання Вченої ради університету. Були розглянуті ряд питань, зокрема обговорювалося і було затверджено встановлені наказом Міністерства науки і освіти України № 102 від 25 січня 2021 року нові форми документів про вищу освіту. Ознайомитися з бланками документів можна за посиланням (Наказ МОН № 102).

Закінчився прийом документів "зимового" вступу

24.02.2021

Закінчився прийом документів "зимового" вступу до університету на освітні ступені бакалавра та магістра заочної форми здобуття освіти. Вступників чекають вступні випробування. З розкладом вступних випробувань можна ознайомитися у розділі "Абітурієнту" (за цим посиланням).

Бажаємо успіхів вступникам.

З днем народження!

19.02.2021

Колектив університету вітає з днем народження Леоненка Олександра Павловича!

Залишайте свої вітання у Facebook.

СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ КОНСУЛЬТАНТІВ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

18.02.2021

17 лютого 2021 року  було проведено семінар «Запобігання та протидія домашньому насильству»  на базі Юридичної клініки БУМІБ.

Були присутні слухачі та консультанти клініки, старший викладач кафедри галузевих юридичних дисциплін Наталія Васильченко.

Розглянуто питання щодо поняття та видів домашнього насильства;  суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству та особливості консультування осіб, які звернулись з таким питанням.