Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правничий фаховий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу запрошує Вас здобути освіту Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Заняття на свіжому повітрі

20.09.2020

Професор Н.В. Рунчева зі здобувачами 1-го курсу скороченого терміну економіко-правничого фахового коледжу ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» під час практичного заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік» в парковій зоні університету.

Привітання з Днем міста Бердянськ

17.09.2020

З нагоди Дня міста у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу організовано ВИСТАВКУ ЕКСПОНАТІВ, зроблених власноручно викладачами та здобувачами освіти.

Заняття з вивчення дисципліни «Польська мова»

16.09.2020

Професор Олексій Миколайович Сухомлинов проводить заняття з вивчення дисципліни «Польська мова» на свіжому повітрі у парку Бердянського університетe менеджменту і бізнесу.

 

Про Стандарт вищої освіти за спеціальністю 081«Право» для другого (магістерського) рівня вищої освіти

13.09.2020

Міністерство освіти і науки України затвердило нові вимоги до підготовки магістрів права. Наказом МОН від 17 серпня 2020 року, № 1053 затверджений стандарт вищої освіти за спеціальністю 081«Право» для другого (магістерського) рівня, який застосовуватиметься вже у 2020/2021 навчальному році.

Польський пікнік

12.09.2020

27 серпня у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч членів Польського культурного освітянського товариства «Відродження» на відкритому повітрі. Польський пікнік супроводжувався співами, танцями, інтеграцією ігор з традиційними солодощами.

Запрошуємо до БУМІБ!

19.05.2020

Наші переваги - це актуальні спеціальності; сучасна матеріально-технічна база; високоякісне викладання та поєднання теорії с практикою; помірна оплата за навчання та проживання у гуртожитку.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування»

15.05.2020

За результатами дослідження комплексної теми кафедри економіки і фінансів ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування» (номер державної реєстрації 0114U005575) була підготовлена колективна монографія.

Щодо додаткових фахових вступних випробувань для вступників ступеня магістра

05.05.2020

Про скасування обов´язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)

ЄВІ/ЄФВВ: зміни в реєстрації

05.05.2020

Реєстрація розпочнеться з 9:00 12 травня та закінчиться о 18:00 05 червня 2020 року. Процедура реєстрації проходитиме дистанційно.

Перемога на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

03.05.2020

Вітаємо Надію Шамшеву - здобувача вищої освіти магістерського рівня спеціальності "Менеджмент" ТОВ "БУМІБ" та її наукового кервника - старшого викладача кафедри менеджменту Трикоз Ірину Володимирівну за отримання Диплому ІІІ ступеня!

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​