Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Студенти БУМіБ у складі Обласної Студентської Ради

22.03.2017

Одноголосне "за"! Вступ студентської ради нашого університету до Обласної Студентської Ради

Участь у студентському пулі з якості вищої освіти (QA Pool UAS)

22.03.2017

28-29 січня 2017 в місті відбувся перший захід в рамках діяльності студентського пулу з якості вищої освіти (QA Pool UAS).

Святий Миколай в центрі Турбота

29.12.2016

 

День Святого Миколая і новорічні свята - це та казка, в яку вірять і діти, і дорослі, і з нетерпінням її чекають.

День Святого Миколая

29.12.2016

 

У Бердянську продовжуються благодійні заходи присвячені дню Святого Миколая.

Католицьке Різдво Христове

29.12.2016

 

У Бердянському Університеті Менеджменту і Бізнесу, ось уже більше двадцяти років під патронатом ректора університету Ліді Антошкіни працює польське товариство «Відродження».

Семінар «Роль англійської мови в сучасному житті»

29.12.2016

 

На кафедрі іноземних мов Бердянського університету менеджменту і бізнесу пройшов семінар на тему «Роль англійської мови в сучасному житті».

Бердянський університет менеджменту і бізнесу став учасником європейської програми «Еразмус+»

02.12.2016

 

Сьогоднішній рівень розвитку комунікативних можливостей глобалізованого світу вимагає неабияких зусиль задля задоволення потреб сучасного суспільства, зокрема академічного середовища.

КВК: перший тур

22.11.2016

17 вересня відбувся перший тур ігр клубу веселих та кмітливих команд університету.

Тренінг "Громадський бюджет"

10.11.2016

 

Минулого тижня в Бердянську пройшли дуже цікаві тренінги, покликані допомогти побудові в Україні громадянського суспільства.

Halloween в університеті

04.11.2016

Хелловін сучасне свято, традиційно святкується в англомовних країнах, а в нашому Університеті Менеджменту і Бізнесу відзначається в перший раз. Студентська рада організувала цікаву і захоплюючу гру з різними конкурсами і завданнями на кмітливість учасників. Про те, як відзначали це свято в університеті дивіться наше відео.