• Магістратура в БУМіБ

  • Стати студентом університету!

  • Наукові досягнення

  • Міжнародне співробітництво

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Головна

Лидия Антошкина. Сад ее жизни.

21.10.2014

 

 

В нашем красивом южном городе есть две достопримечательности, о которых известно далеко  за пределами Бердянска.  Это Бердянский  университет менеджмента и бизнеса,  и  знаменитый Ботанический сад, который расположен на территории третьего корпуса университета.  И обе эти достопримечательности, история их создания и судьба сегодняшнего дня,  тесно связаны  с фигурой ректора университета - доктора экономических наук, депутата городского совета профессора Лидии Ивановны Антошкиной.

 

Посвящение в студенты 1 сентября

07.09.2014

Согласно сложившейся традиции каждый первокурсник Бердянского Университета Менеджмента и Бизнеса проходит обряд посвящения в студенты. О том, как проходило это мероприятие, смотрите репортаж, подготовленный журналистами студенческой телестудии «БУМИБ-ВИДЕО». 

З`їзд юридичних клінік

08.07.2014

19  червня 2014 р. представники Бердянського університету менеджменту і бізнесу прийняли участь у щорічному З`їзді юридичних клінік вищих 

навчальних закладів України.  Цей захід було проведено на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» в «Конгрегаційній» 

залі Староакадемічного корпусу. На З'їзді були присутні представники більш ніж 60 юридичних клінік вищих навчальних закладів України. 

Міжнародна науково-практична відеоконференція

06.06.2014

24 травня 2014 р. студенти та викладачі юридичного факультету Бердянського університету менеджменту і бізнесу прийняли участь у Міжнародній науково-практичній відеоконференції для студентів, аспірантів, магістрантів та молодих учених «Охорона довкілля та сучасні глобальні екологічні виклики людству», яка відбулась у Тамбовському Державному Університеті ім. Г.Р. Державіна (Росія).

Новый сайт БУМиБ

04.06.2014

В связи с переходом на новую версию сайта БУМиБ возможны некоторые неполадки в работе, приносим свои извинения за причиненные неудобства!

БУМиБ в facebook!

04.06.2014

Уважаемые студенты, преподаватели, администрация и все остальные друзья БУМиБ, вступайте в нашу группу на facebook.com!

Адрес: https://www.facebook.com/groups/bumib/

Партнерство