Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

ЗНО в магістратуру

19.07.2019

Для вступників у магістратуру, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН був опублікований 17 липня 2019 року.

Реєстрацію електронних кабінетів вступників продовжено!

14.07.2019

До 22 липня

Результати міжнародного рейтингу університетів WEBOMETRICS

18.06.2019

Бердянськиий університет менеджменту і бізнесу зайняв 176 місце серед 323 українських університетів у міжнародному рейтингу  WEBOMETRICS (RankingWebofUniversities від Webometrics, Edition 2019). 

Презентація каталогу наукових розробок університету

17.06.2019

У каталозі подано результати наукових та науково-технічних розробок науковців Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Відкрите заняття до 23-ї річниці Конституції України

14.06.2019

Згідно "Плану обласних заходів щодо підготовки та відзначення 23-ї річниці Конституції України" було проведено відкрите заняття із здобувачами університету та економіко-правового коледжу, в ході якого було роз`яснено значення норм Основного Закону держави.

Вітаємо!

12.06.2019

Кафедра СГД вітає Статішнюк Тетяну Вікторівну з одержанням посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

ВИДАННЯ КАФЕДРИ ГАЛУЗЕВИХ ЮРИДИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

07.06.2019

Вийшов у світ навчально-методичний посібник «Фінансове право»,  підготовлений  авторським колективом, у тому числі  професором кафедри галузевих юридичних дисциплін Анатолієм Івановичем Сиротою.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

03.06.2019

Випускника магістерської програми 051 "Економіка" 2019 року, Попова Олександра Валерійовича, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності "Економіка " за спеціалізацією “Управління персоналом та економіка праці” та отриманням диплому III ступеня !

Презентація монографії

03.06.2019

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу було презентовано колективну монографію «Сучасний стан та пріоритети розвитку системи обліку, оподаткування й аналізу виробничо-економічної діяльності суб’єктів господарювання агропромислового сектору економіки» за участі доцентів кафедри економіки і фінансів Н. Рунчевої, В. Антошкіна, А. Бритвєнко.

Зустріч з представниками кадрової служби мережі супермаркетів «Сільпо»

31.05.2019

31 травня у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч з представниками кадрової служби мережі супермаркетів «Сільпо». 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

 

 

 

T