Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Кураторська година, присвячена дню міста

18.09.2019

17 вересня, в День міста Бердянська, куратори провели зі здобучами кураторський годину, на якій розглядалися питання звільнення міста в 1943 році від фашистських загарбників, наслідків війни і попередження для наступних поколінь

З Днем Народження рідне місто!

17.09.2019

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Бердянськ. Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

17 вересня - 155 років від дня народження М. Коцюбинського

16.09.2019

Мовна практика Коцюбинського — один з яскравих прикладів широкого підходу до розвитку літературної мови. Творчість Коцюбинського служить художнім прикладом уже не одному поколінню українських письменників. 

 

Реалізація правопросвітницького проекту “Я маю право!” серед здобувачів університету

12.09.2019

11 вересня в університет завітала Донцова Вікторія, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, яка проінформувала здобувачів університету про роботу Центру. Вікторія, до речі, випускниця магістратури юридичного факультету нашого університету.

Науково-практичний семінар та круглий стіл «Українсько-польсько-турецька співпраця у сучасному контексті»

11.09.2019

Викладачі та здобувачі університету прийняли участь у  Науково-практичному семінарі та круглому столі «Українсько-польсько-турецька співпраця у сучасному контексті». Після семінару відбулися Національні читання – 2019, присвячені  творчості Бруно Шульца на польській, українській, французькій, німецькій та турецькій мовами.

Угода про створення Українсько-турецько-польського інформаційно-культурного центру

10.09.2019

09 вересня 2019 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулося підписання Угоди про створення Українсько-турецько-польського інформаційно-культурного центру між Бердянським університетом менеджменту і бізнесу, Запорізьким обласним товариством турецької культури «Туран»  та Головним правлінням Польського культурно-освітнього товариства «Відродження».

ПЕРЕВАГИ ВІЛЬНО ПОШИРЮВАНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

08.09.2019

Питанням використання та впровадження вільно поширюваного програмного забезпечення (ВПЗ) в освітній діяльності приділяється дедалі більше уваги. Існує багато причин, чому пропонується такий перехід на використання ВПЗ у закладах освіти.

Засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер»

05.09.2019

На кафедрі менеджменту 03.09.2019 року було проведено перше, в новому навчальному році, засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер». Протягом проведеного засідання викладачі кафедри та члени гуртка - здобувачі вищої освіти (першого) бакалаврського і (другого) магістерського рівня розглянули важливі питання та перспективи функціонування гуртка на 2019-2020 навчальні роки

Запрошуємо до участі у Науково-практичному семінарі та круглому столі «Українсько-польсько-турецька співпраця у сучасному контексті»

05.09.2019
Запрошуємо до участі у Науково-практичному семінарі та круглому столі «Українсько-польсько-турецька співпраця у сучасному контексті». Референти:
Гелена Красовська (Польща),Олексій Сухомлинов (Україна),Туран Тосун (Туреччина).Після семінару відбудуться Національні читання - 2019.09.09.19 - 13.00, БУМіБ (Свободи, 117 а)

Презентація Книги "Золотий фонд нації. Українці: творчість, інновації, інвестиції"

04.09.2019

04 вересня 2019 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулася презентація Книги "Золотий фонд нації. Українці: творчість, інновації, інвестиції". Видання присвячене 100-річчю заснування Національної академії наук України. 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

 

 

 

T