• Магістратура в БУМіБ

  • Стати студентом університету!

  • Наукові досягнення

  • Міжнародне співробітництво

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Головна

Всеукраїнська студентська олімпіада по «Комп'ютерним наукам»

25.02.2015

Днями в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу, на факультеті інформаційних систем і технологій проведений перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Комп'ютерних наук».

Студенти БУМІБ у Міжнародній Зимовій школі

19.02.2015

Студенти БУМІБ вкотре підтвердили свій високий рівень підготовки, взявши участь у Міжнародній Зимовій школі 2015 «Цінності в економіці і бізнесі»

З 2 по 8 лютого 2015 р. в стінах Української академії банківської справи НБУ тривала робота Міжнародної Зимової школи 2015 «Цінності в економіці і бізнесі».

Читати далі...

Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

13.02.2015

У січні, в стінах Бердянського Університету Менеджменту та Бізнесу, пройшла четверта Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Розвиток соціально-економічних систем в умовах трансформації», головним завданням якої було обговорення проблем забезпечення сталого розвитку соціально економічних систем та активізація наукових досліджень студентів і молодих вчених, їх професійне та світоглядне вдосконалення.

День Соборности

07.02.2015

Украинская мечта – единство, свобода и независимость.

 

Татьянин день в БУМИБе

30.01.2015

Наверное, невозможно сегодня отыскать студента, не знающего о существовании праздника студенческой молодежи и не отмечающего его 25 января.

Вступна кампанія 2015

23.01.2015

Вітаємо з наступаючим Новим роком та Різдвом!

31.12.2014

Бажаємо Вам любові від близьких, посмішок друзів та успіхів у всіх починаннях! Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі ідеї, принесе із собою смак нових перемог та енергію для досягнення цілей!

Поддержка солдат украинской армии

24.12.2014

Сегодня, когда в Украине идет война,   особое значение имеет патриотическое воспитание молодежи.   О том, как   студенты и преподаватели Бердянского университета менеджмента и бизнеса,  поддерживают  солдат украинской армии, смотрите наш сюжет.

Дни кафедры уголовного и административного права

09.12.2014

В рамках Всеукраинской недели права, в Бердянском университете менеджмента и бизнеса прошли традиционные мероприятия дней кафедры криминального и административного права. В этой акции приняли участие студенты юридического факультета БУМИБа и студенты экономико-правового колледжа...

День Вооруженных сил Украины

09.12.2014

В Бердянском Университете менеджмента и бизнеса  состоялось торжественное мероприятие, посвященное дню вооруженных сил Украины и годовщине революции «чести» на Майдане…

Партнерство