• Магістратура в БУМіБ

  • Стати студентом університету!

  • Наукові досягнення

  • Міжнародне співробітництво

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Підготовчі курси

25.03.2015

Бердянський університет менеджменту і бізнесу оголошує про початок роботи курсів по підготовці до здачі іспитів кандидатського мінімуму з філософії та іноземної мови

Помощь бойцам АТО

25.03.2015

Война меняет людей. Кого‑то она ломает, кого‑то наоборот в разы делает сильнее, но не замеченной не проходит ни для кого. Сегодня в столь трудное для всей Украины время единство и мужество ее граждан не знает границ. Люди разных специальностей, в мирное время, не имеющих никакого отношения к армии, становятся волонтерами. Они спасают солдат, собирают пожертвования, на которые закупают все необходимое для фронта. Чем могут помогают армии и школьники и студенты.

Виставка юної художниці

19.03.2015

Кажуть, що якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Але зустріти людей, які б вміли поєднувати абсолютно несумісні речі досить складно, однак можливо. Підтвердженням цього факту стала  виставка робіт живопису учениці 3 курсу економіко-правового коледжу БУМІБ Тетяни Бєлової.

Дни кафедры бухгалтерского учета, анализа и аудита

14.03.2015

 

 

 

Ежегодно дни кафедры бухгалтерского учета, анализа и аудита удивляют и поражают своей насыщенностью и масштабностью. По весеннему тепло прошло это мероприятие в этом году…

 

 

Всеукраїнська студентська олімпіада по «Комп'ютерним наукам»

25.02.2015

Днями в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу, на факультеті інформаційних систем і технологій проведений перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Комп'ютерних наук».

Студенти БУМІБ у Міжнародній Зимовій школі

19.02.2015

Студенти БУМІБ вкотре підтвердили свій високий рівень підготовки, взявши участь у Міжнародній Зимовій школі 2015 «Цінності в економіці і бізнесі»

З 2 по 8 лютого 2015 р. в стінах Української академії банківської справи НБУ тривала робота Міжнародної Зимової школи 2015 «Цінності в економіці і бізнесі».

Читати далі...

Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

13.02.2015

У січні, в стінах Бердянського Університету Менеджменту та Бізнесу, пройшла четверта Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Розвиток соціально-економічних систем в умовах трансформації», головним завданням якої було обговорення проблем забезпечення сталого розвитку соціально економічних систем та активізація наукових досліджень студентів і молодих вчених, їх професійне та світоглядне вдосконалення.

День Соборности

07.02.2015

Украинская мечта – единство, свобода и независимость.

 

Татьянин день в БУМИБе

30.01.2015

Наверное, невозможно сегодня отыскать студента, не знающего о существовании праздника студенческой молодежи и не отмечающего его 25 января.

Вступна кампанія 2015

23.01.2015

Партнерство