Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Открытие сезона КВН. (видеорепортаж)

27.11.2015

 

В Бердянском университете  менеджмента и бизнеса состоялось торжественное открытие сезона КВН.

Артполе. Вхід на Схід

27.11.2015

 

В Бердянске состоялось заключительное мероприятие всеукраинского культурологического проекта «Артполе.  Вхід на Схід».

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу»

11.11.2015

Проректор БУМІБ з наукової роботи Інна Комарова взяла участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу», які відбулася 10 листопада у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. На конференції обговорено питання інтернаціоналізації вищої освіти, забезпечення її якості, підвищення кредитної мобільності студентів. 

Підписано меморандум

09.11.2015

 

23 жовтня 2015 року було підписано меморандум між Бердянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та Юридичною клінікою Бердянського університету менеджменту і бізнесу (БУМіБ), яких, до речі, вже давно пов’язує тісна дружба та конструктивна співпраця.

День юриста

04.11.2015

 

На юридическом факультете Бердянского университета менеджмента и бизнеса преподаватели и студенты торжественно отметили свой профессиональный праздник – день юриста.

После официальной части праздника состоялась интересная и очень познавательная экскурсия будущих работников Фемиды в Бердянский горрайонный суд.

 

День туризма

28.09.2015

 

В Бердянском университете менеджмента и бизнеса торжественно отметили международный день туризма.   Организатором праздника выступили студенты и преподаватели  кафедры «Менеджмента и туризма»…

 

Поздравление ко Дню Туризма

28.09.2015

 

Поздравление ко Дню Туризма студента магистратуры специальности "Туризмоведение" Гайсан Семена.

 

Творчество высокой пробы

27.09.2015

 

Телевизионный репортаж о художественной выставке посвященной «Дню города», на которой свои работы представили студенты БУМИБа и Экономико-правового колледжа.

 

Выпускной в экономико-правовом колледже БУМИБ

13.06.2015

 

8 июня в экономико-правовом колледже Бердянского университета менеджмента и бизнеса  состоялся очередной выпуск младших специалистов.

 

Увага! Прийом в аспірантуру!

03.06.2015

 

Бердянський університет менеджменту і бізнесу оголошує конкурсний прийом в аспірантуру з відривом та без відриву від виробництва у 2015 році зі спеціальностей:

      
Сайт використовує Drupal. Розробка та підтримка сайта - факультет ІСТ БУМіБ.