Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Урочиста посвята першокурсників 2017

07.09.2017

Урочиста посвята першокурсників Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ

17.08.2017

 

 

Бердянський університет менеджменту і бізнесу (БУМіБ) та Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») підписали договір про співпрацю, який передбачає взаємодію за всіма напрямами діяльності університетів.

Останній дзвоник в Економіко-правовому коледжі

11.06.2017

Останній дзвінок в Економіко-правовому коледжі Бердянського університету менеджменту і бізнесу, як завжди, перетворився в красиве і святкове дійство, де головну роль грали студенти і випускники коледжу. 

Міжнародний день захисту дітей

11.06.2017

Привітання ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкіної з Міжнародним Днем захисту дітей

Урочисте нагородження кращих студентів університету

08.06.2017

У стінах нашого університету відбулося урочисте нагородження кращих студентів!

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

15.05.2017

Пам’ятна дата була встановлена Верховною Радою 9 квітня 2015 року законом Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Участь у VI Міжнародній виставці медичного туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo

04.05.2017

Викладачі та студенти БУМІБ під керівництвом доктора економічних наук Юрченко Ю.Ю. відвідали VI Міжнародну виставку медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, яка пройшла 25-27 квітня 2017р. в Києві.

Участь у 23-й Міжнародній туристичній виставці «Україна – Подорожі та туризм»

09.04.2017

Викладачі та студенти факультету економіки, управління та інформаційних технологій Бердянського університету менеджменту і бізнесу  під керівництвом доктора економічних наук, доцента Юрченко Юлії Юріївни, взяли участь у 23-й Міжнародній туристичній  виставці  «Україна – Подорожі та туризм»

Команда КВК "Азовський проспект" - срібний призер "Азовського Кубку Сміху"

07.04.2017

Першого квітня 2017 року в місті Бердянськ пройшла велика гра команд КВК.

 

Оксфордські студентські дебати

07.04.2017

30 березня 2017 року в нашому Університеті пройшли Оксфордські Дебати серед членів студентських рад університету та коледжу.