Науково-практичний семінар

28 березня 2013 р. на юридичному факультеті відбувся науково-практичний семінар «Проблеми реалізації та шляхи удосконалення інституту права власності та інших речових прав в українській правовій системі».
В семінарі взяли участь: науковці, практикуючі правники, викладачі і студенти, серед яких також студенти 3 курсу Економіко-правового коледжу Бердянського університету менеджменту і бізнесу. Із змістовними доповідями на семінарі виступили 21 учасник. Найкращими були доповіді студентів: Балюбаш Лілії, Власової Ольги, Гайсан Семена, Донцової Вікторії, Дукі Ірини, Кирпичової Ольги, Пересунько Ганни, Семенова Віктора. Семінар був організований юридичними кафедрами університету: кафедрою цивільного та господарського права, кафедрою кримінального та адміністративного права.